Іноді аналіз грунту показує, що в грунті достатня кількость поживних речовин, але рослини не розвиваються. В чому ж причина? Очікується, що одна причина викликана накладенням грунту у результаті хімічних реакцій виняткової кількості свободи іонів водороду. Вони визначають кислотність грунту. У кислому середовищі дуже багато овочевих і садово-ягідних культур не можуть розвиватися і розвиватися, так як у результаті реакції утворюються з'єднання, недоступні для поглинання корінням рослин. Виходить, що поживні речовини є у грунті, але коріння рослини їх «не бачать», починають «голодувати», а значить, перестають рости та розвиватися. Якраз щоб уникнути таких наслідків, слід вчасно вносити в грунт Гранульоване вапно щоб його розкислити. В Полтаві та області ви можете замовити його у Національного виробника Юган завдяки швидкій доставці по всій території України вапно прибуде у найкоротші терміни.
Вапно для розкислення грунту та його переваги
Гранульоване вапно - це натуральний продукт, який використовують для розкислення грунтів і виготовлений він з дуже тонко розмеленого карбонату кальцію на гранули.
Переваги використання гранульованого вапна:
- Покращує засвоєння необхідних макро- і мікроелементів;
- Швидке поліпшення властивостей рН ґрунтового комплексу;
- Збільшує стійкість рослин до вилягання;
- Збільшує стійкість рослин до посухи, високих і низьких температур;
- Покращує структуру ґрунту і підвищує врожайність;
- Цінне джерело кальцію для живлення рослин.
Багато людей вважають за краще купувати вапно в формі гранул. Ці гранули легко рівномірно розподілити по землі. У міру розчинення вони виконують ту ж функцію, що і вапняна пудра, руйнуючись в грунті. Ці гранули спеціально розроблені для швидкого і рівномірного відділення вапна з плином часу. Вапно також різниться по концентрації, щоб забезпечити нейтрализующую здатність купується вапна не менше 80%.
Коли слід розкислювати грунт?
Розкислювати грунт потрібно навесні перед посадкою або в осінній період - все залежить від обраного складу. Рекомендований період внесення для вапна - осінь. Вапно взагалі є сильною лугом і її не рекомендується вносити навесні. Тут є всі ризики опіку кореневої системи. Крім цього, може помінятися реакція pH з кислою на лужну. В результаті цієї рослини недоотримують багато живильні компоненти. За зиму вапно взаємодіє з ґрунтовим комплексом, в результаті згладжується її агресивне вплив.