Гранульоване вапно у м.Запоріжжя

 

Гранульоване Вапно це -  високоефективне вапнякове добриво яке взаємодіє із грунтовими кислотами і нейтралізує реакцію грунтового середовища. Виглядає як гранули розміром 2 - 5 мм, які виготовляються з карбонату кальцію шляхом його тонкого розмелення. Придназначена для зниження рівня кислотності грунту, а також збагачення її фізичних та плодородних властивостей. Замовити вапно у гранулах при потребі ви може у Національного виробника Юган з доставкою в Запоріжжя та інші міста України.

Для чого потрібно розкислювати грунт?

Для нормального росту сільськогосподарських культур важливий pH грунту. Навіть правильна посадка і ретельний догляд за насадженнями не дасть результату, якщо порушена нормальна кислотність грунту. Відповідно у таких умовах рослини погано ростуть і дають менший урожай. Щоб скорегувати кислотно-лужний баланс і підвищити pH грунту до нейтрального, необхідно збагатити їх кальцієм і магнієм, іншими словами - потрібно розкислювати грунт.

Як вносити Вапно у гранулах в грунт?

Внесення гранул в землю є максимально простим. Продукт досить розсіяти по поверхні грунту. Протягом 4 - 6 днів він повністю розчиниться і почне діяти. Це економить Вам не тільки витрати, а й час оскільки вам не доведеться розсіювати його з допомогою сільгосптехніки. Навіть коли виникає потреба внести вапно поверх посівів, внесення гранул є набагато ефективніше і раціональне ніж внесення меленого вапна. Замовити таке Вапно ви можете у Національного виробника Юган та отримати його доставкою в Запоріжжя чи будь яке інше місто України.

Коли потрібно розкислювати грунт?

Розкислювати грунт потрібно навесні перед посадкою або в осінній період - все залежить від обраного складу. Рекомендований період внесення для вапна - осінь. Вапно взагалі є сильною лугом і її не рекомендується вносити навесні. Тут є всі ризики опіку кореневої системи. Крім цього, може помінятися реакція pH з кислою на лужну. В результаті цієї рослини недоотримують багато живильні компоненти. За зиму вапно взаємодіє з ґрунтовим комплексом, в результаті згладжується її агресивне вплив.