Yugan Mg+

Yugan Mg+
доломітове борошно
 
Гранульоване Доломітове борошно Yugan Mg+ - можна використовувати не тільки як добриво для розкислення грунту а і і як засіб для боротьби з шкідливими жуками та комахами та з хворобами плодородних культур. В більшості випадків кислі грунти не придатні для обробки. Гранульоване доломітове борошно максимально корисне при підготовці, оскільки дозволяє не тільки покращити родючість грунту. Доломітове борошно - складається з кристалів (або їх агрегатів) доломіту пухка або сипуча маса, що застосовується в сільському господарстві для вапнування грунтів. Вона на 30 - 32% складається з оксиду кальцію і на 18 - 20% - з оксиду магнію. Також доломітове борошно виробляється шляхом переробки карбонатних порід. У доломітового борошна містяться фосфор, кобальт, цинк, марганець, мідь, залізо. Крім раскислителя грунту, доломітове борошно застосовується як сорбент для очищення забруднених нафтопродуктами стічних вод, харчова добавка для худоби, компонент будівельних матеріалів. Завдяки ефекту нейтралізації кислотності грунту, рослини отримують з грунту необхідні елементи і повноцінно розвиваються, сам грунт за своєю структурою стає кращим, поліпшується її біологічний і хімічний склади, відбувається повноцінне перерозподіл корисних речовин в грунті і поліпшує паркан рослинами необхідної для них кількості. Витрата доломітового борошна визначають з розрахунку на 1 сотку. При pH до 4,5 вносять до 50 кг борошна, при нормальному рівні кислотності - 45 кг, а на слабокислих грунтах достатньо 40 кг.
від ₴6000 з ПДВ за 1 тонну
Зв’язатися з представником

 

Що таке Гранульоване доломітове борошно?

На сам перед розглянемо що таке гранульоване доломітове борошно і для чого воно використовується. Гранульоване доломітове борошно - добриво, яке виготовлено з тонко-розмельного доломітового борошна. Поєднує в собі магній і кальцій, ефективно діють навіть на г грунтах з низьким рівнем pH. Розмір гранул від 2 до 6 мм сприяє рівномірному внесенню. Доломітове борошно в основному використовується та вноситься в грунт восени чи весною для подготовки до слідуючого сезонного посіву.

Основні функції Гранульованого доломітового борошна:

  • нейтралізує шкідливу для більшості рослин кислотність грунтів;
  • поліпшує фізико-хімічні властивості ґрунтів, їх структуру;
  • підвищує ефективність використання внесених органічних і мінеральних добрив;
  • поліпшує умови життєдіяльності корисних для рослин мікроорганізмів;
  • кальцієм, який сприяє зростанню рослини, покращує стан кореневої системи;
  • магніем, який входить до складу хлорофілу і бере участь у фотосинтезі;
  • зв'язуючим радіонукліди, т. е. сприяє екологічній чистоті врожаю;
  • ефективний засіб боротьби з комахами.

Кращим елементом харчування для газонів є доломітове борошно, яке стимулює траву до зростання. Внесення в землю бажано проводити восени і навесні в результаті чого газон оздоровлюється. Правильно проведена збалансована весняна підгодівля збільшує стійкість рослин до літньої посухи, до іншого впливу навколишнього середовища, бур'янам. Трава стає густішим і розподіляється рівномірніше.

Як використовувати Доломітове борошно гранульоване?

Розробляючи стратегію того, як застосовувати доломітове борошно, визначають pH грунту. Доцільно її використовувати при pH до 4,5. Визначити кислотність грунту можна одним з декількох народних способів:

  • Оцтом. Помістити в ємність жменю землі, налити трохи оцту. Поява піни означає низьку або нейтральну кислотність.
  • Смородиновим листям. Помістити в скляну банку кілька листів смородини, залити окропом і додати жменю грунту. Почервоніння рідини - знак того, що кислотність підвищена.
  • Виноградним соком. У прозору ємність з соком насипають щіпку грунту. Зміна кольору і поява бульбашок вказує, що кислотність в нормі.

Але найбільш достовірним методом буде вимір, вироблене з використанням лакмусового папірця, яка з високою точністю визначить pH грунту.

Витрата доломітового борошна визначають з розрахунку на 1 сотку. При pH до 4,5 вносять до 50 кг борошна, при нормальному рівні кислотності - 45 кг, а на слабокислих грунтах достатньо 40 кг.

Щоб все культури отримали достатній обсяг мінеральних речовин, потрібно рівномірно розподілити добриво по ділянці, змішуючи її з грунтом за допомогою ручного культиватора чи іншого засобу. Землю рихлити на глибину 10-15 см. Плануючи використовувати доломітове борошно поблизу дерев і чагарників, засипку порошку здійснюють по краю пристовбурного кола, добре поглиблюючи в землю. На грунтах глинистого типу доломітове борошно рекомендують вносити щорічно під перекопування. Підживлення квітів на дачі здійснюють додаванням доломітового борошна в лунки.

Доломітове борошно - це доступне за ціною і ефективне натуральне добриво, яке при дотриманні дозування і термінів поступово підвищує врожайність без шкоди для рослин і людини