Гранульоване Доломітове Борошно у м. Рівне

 

Для нормального росту сільськогосподарських культур важливий pH грунту. Навіть правильна посадка і ретельний догляд за насадженнями не дасть результату, якщо порушена нормальна кислотність грунту. Відповідно у таких умовах рослини погано ростуть і дають менший урожай. Щоб скорегувати кислотно-лужний баланс і підвищити pH грунту до нейтрального, необхідно збагатити їх кальцієм і магнієм, іншими словами потрібно розкислювати грунт. Зробити це можна шляхом внесення гранульованого доломітового борошна по поверхності грунту. Замовити доломітове борошно ви можете з доставкою в м. Рівне та інші міста України у Національного виробника Юган.

Що представляє собою Доломітове Борошно?

Доломітове борошно є подрібненим в порошок доломітом. Це мінерал із великим відсотковим вмістом кальцію. Згодом після тривалого використання ґрунту для вирощування плодових культур його хімічні властивості погіршуються, тому потрібно заповнення втрачених елементів. Додавання доломітового борошна дозволяє підтримувати необхідний рівень водню та іонів кальцію штучним чином.

Коли і як слід вносити доломітове борошно?

Всі вапнякові добрива мають тривалу дію. Найбільший ефект від вапнування проявляється на рази 2-3 рік після їх внесення, потім кислотність ґрунту починає підвищуватись і виникає необхідність повторного вапнування. Прискорює процес засолення ґрунтів внесення високих доз фізіологічно кислих добрив (аміачна селітра та ін.). Відповідно, чим частіше застосовуються такі добрива, тим частіше необхідно вносити гранульоване доломітове борошно. Але робити це слід лише після попереднього аналізу кислотності ґрунту. Також слід враховувати ставлення культур у кислотності грунтів, оскільки деяким культурам потрібні кисліші, деяким менше. Особливо акуратно слід застосовувати доломітове борошно під кімнатні рослини, оскільки внесення високих доз без належного контролю – це часто помилка любителів.

Ефективність використання Гранульованого Борошна

Особливо ефективне доломітове борошно на бідних магнієм піщаних та супіщаних грунтах. При внесенні повних доз доломітового борошна негативна дія вапнування на картоплю та льон відсутня або значно менша, ніж при внесенні повних доз інших вапняних добрив. Якість вапняних добрив оцінюється як вмістом сполук, що нейтралізують кислотність грунту, воно залежить також від товщини помелу. Чим тонший помел доломітового борошна, тим швидше і повніше воно взаємодіє з грунтом, швидко нейтралізує кислотність. Ефективність доломітового борошна збільшується при одночасному внесенні борних та мідних мікродобрив (борна кислота та мідний купорос).