Гранульоване Доломітове Борошно у м. Івано-Франківськ

 

Для нормального росту сільськогосподарських культур важливий pH грунту. Навіть правильна посадка і ретельний догляд за насадженнями не дасть результату, якщо порушена нормальна кислотність грунту. Відповідно у таких умовах рослини погано ростуть і дають менший урожай. Щоб скорегувати кислотно-лужний баланс і підвищити pH грунту до нейтрального, необхідно збагатити їх кальцієм і магнієм, іншими словами потрібно розкислювати грунт. Зробити це можна шляхом внесення гранульованого доломітового борошна по поверхності грунту. Замовити Гранульоване доломітове борошно ви можете з доставкою в м. Івано-Франківськи та інші міста України у Національного виробника Юган.

Що таке Гранульоване доломітове борошно?

Доломітове борошно зарекомендувало себе як зручний натуральний засіб для зниження кислотності ґрунтів. Це кристалічний карбонатний мінерал з характерним блиском та світлим забарвленням від білого до сірого відтінків. У деяких випадках борошно може набувати червоного і навіть коричневого відтінку.

Доломітове борошно одержують промисловим шляхом у результаті дроблення мінералу доломіту на дрібні шматочки. Засіб користується популярністю не лише серед дачників, але й любителів домашнього садівництва.

Особливості удобрення грунту Доломітовим борошном

Якщо ваша ділянка розташована на важкому глинистому грунті, то внесення доломітового добрива має відбуватися щорічно. Для всіх інших типів ґрунтів вносити її потрібно раз на 3-4 роки.

Незважаючи на те, що удобрювати землю гранульованим борошном можна в будь-який час, все ж таки краще робити це восени, щоб до весни земля стала максимально гармонійною в хімічному плані.

Розподіляти борошно слід максимально рівномірно, погружаючи на 10-15 см. в грунт і добре перемішуючи. Якщо ви просто розсиплете гранульоване доломітове борошно, але не перекопаєте землю, ефект від такого «добрива» виявиться лише через рік, коли опади змиють добриво углиб.

Дуже корисно одночасно удобрювати грунт і борошном, і гноєм, але не можна змішувати їх разом. Спочатку розкидайте борошно, потім - гній, і тільки після цього можна перекопувати.

Якщо у вашому саду ростуть вишні та сливи, щороку підгодовуйте їх доломітовим борошном по 1-2 кг після збору врожаю – так ви щороку отримуватимете стабільно великі та соковиті плоди.

<Тим, хто вирощує чорну смородину, можна порекомендувати раз на 2 роки вносити по 500 г борошна під кожен кущ, а особливо великих кущів можна навіть розщедритися на 1 кг.

Капуста і ріпа виростуть швидше і більше, якщо внести доломітове борошно при посадці.

Доломітове "молоко" - ще одна садівницька хитрість. У весняний період поливайте іноді овочеві культури водою, перемішаною з борошном.

Доломітове борошно не підходить для добрива щавлю та агрусу.