Якщо вам потрібно замовити гранульоване доломітове борошно для розкислення грунту тоді слід звернути свою увагу на Національного виробника Юган де ви можете знайти велику кількість різноманітних добрив які можуть покращити та зберегти родючі здібності грунту. Доломітове борошно яке ви можете замовити з доставкою в м. Харків ви можете у Національного виробника yugan, доломітове борошно набагато легше вноситься в грунт ніж інші добрива та не потребує додаткових витрат.
Коли і як слід вносити доломітове борошно?
Всі вапнякові добрива мають тривалу дію. Найбільший ефект від вапнування проявляється на рази 2-3 рік після їх внесення, потім кислотність ґрунту починає підвищуватись і виникає необхідність повторного вапнування. Прискорює процес засолення ґрунтів внесення високих доз фізіологічно кислих добрив (аміачна селітра та ін.). Відповідно, чим частіше застосовуються такі добрива, тим частіше необхідно вносити гранульоване доломітове борошно. Але робити це слід лише після попереднього аналізу кислотності ґрунту. Також слід враховувати ставлення культур у кислотності грунтів, оскільки деяким культурам потрібні кисліші грунту, деяким менше. Особливо акуратно слід застосовувати доломітове борошно під кімнатні рослини, оскільки внесення високих доз без належного контролю – це часто помилка любителів.
Як застосовувати Гранульоване доломітове борошно?
Щоб визначити необхідну кількість доломітового добрива, слід з'ясувати кислотність ґрунту на ділянці та її механічний склад (піщана, глиняста, легка, важка тощо). Для цього рекомендується використовувати відповідні прилади та одноразові тести, які продаються у будь-якому садівничому магазині.
Кислотність ґрунту вимірюється в pH і позначається цифрами від 0 до 14.
Розрізняють три види кислотності:
- слабка – pH від 7 та вище;
- нейтральна – pH7;
- кисла - pH нижче 7.
Доломітове борошно застосовують на відкритих ділянках і в саду. Його вносять у грунт, щоб збагатити землю корисними елементами, та врегулювати рівень кислотності. Борошно застосовують для тепличних умов, а також піщаної або суб піщаної місцевості. Борошно доломіту живить грунт корисними речовинами, тому рослини активно розвиваються.
Перед додаванням борошна на ділянку необхідно перевірити показник кислотності, для цього застосовують лакмус. При підвищеній кислотності цей показник регулюють, а якщо він нижче 4.5, то додають 600 грам коштів на квадратний метр. При показнику від 4,5 до 5,2, необхідно вносити 500 г борошна. Якщо слабка кислотність у ґрунті, тоді доломіту додають 400 грамів на один квадрат.