Якщо ви бажаєте купити гранульоване доломітове борошно і не знаєте до кого звернутись. Щоб купити чи замовити доломітове борошно у м.Київ слід звернути свою увагу на Національного виробника yugan. Де ви можете знайти різноманітні добрива для різних видів ґрунтових культур, та покращення його родючих властивостей.
Що таке Гранульоване Доломітове Борошно?
Гранульоване доломітове борошно являє собою - Мінеральне добриво.
Для зменшення та нейтралізації кислотності ґрунтів вносять вапно та інші добрив, тобто кальцій. Гранульоване борошно - найефективніший та економічно вигідний спосіб, на відміну від звичайного доломітового борошна. Гранули швидко розчиняються та засвоюються на 98% через 30 днів після внесення.
У доломітовому борошні у великій концентрації міститься карбонат кальцію та магнію, що ефективно нейтралізують кислотність ґрунту, що й обумовлює його користь для сільського господарства. Ці ж речовини присутні в доломітовому борошні не в чистому вигляді, а у вигляді солей, що перешкоджає відкладенню мікроелементів у овочах, що вирощуються, ягодах і фруктах у надмірній концентрації.
Доломітове борошно є найбільш популярним та ефективним засобом, що дозволяє швидко знизити кислотність ґрунту. Невелика витрата, екологічність та невисока вартість – головні переваги цієї речовини. У цій статті ми розповімо, що таке доломітове борошно і як його використовувати в садівництві.
Які переваги має доломітове борошно?
Доломітове борошно одержують промисловим шляхом у результаті дроблення мінералу доломіту на дрібні шматочки. Засіб користується популярністю не лише серед дачників, але й любителів домашнього садівництва.
На відміну від найвідоміших засобів для зниження кислотності ґрунту, доломітове борошно коштує не так дорого, та й витрата його набагато менша. Так, гашене вапно, що містить іони кальцію та гідроксильну групу, надто сильно і різко «розкислює» грунт, внаслідок чого рослини не можуть адаптуватися до нових умов і дуже повільно засвоюють фосфор. З цієї причини вапно слід вносити тільки в осінній період, коли зібрано врожай, і у землі є час, щоб до наступного сезону прийти в відносну хімічну рівновагу.