Гранульоване Доломітове Борошно у м. Одеса

 

Для нормального росту сільськогосподарських культур важливий pH грунту. Навіть правильна посадка і ретельний догляд за насадженнями не дасть результату, якщо порушена нормальна кислотність грунту. Відповідно у таких умовах рослини погано ростуть і дають менший урожай. Щоб скорегувати кислотно-лужний баланс і підвищити pH грунту до нейтрального, необхідно збагатити їх кальцієм і магнієм, іншими словами потрібно розкислювати грунт. Зробити це можна шляхом внесення гранульованого доломітового борошна по поверхності грунту. Замовити доломітове борошно ви можете з доставкою в м. Одеса та інші міста України у Національного виробника Юган.

Коли і як слід вносити Гранульоване доломітове борошно?

Доломітове борошно вноситься як у відкритий грунт, так і у парниках та теплицях. Періодичність внесення – один раз на 3-4 роки.

Всі вапняні добрива мають тривалу дію. Найбільший ефект від вапнування проявляється на 2-3 рік після їх внесення, потім кислотність ґрунту починає підвищуватись і виникає необхідність повторного вапнування. Прискорює процес окислення грунтів внесення високих доз фізіологічно кислих добрив (аміачна селітра та ін.). Відповідно, чим частіше застосовуються такі добрива, тим частіше необхідно вносити доломітове борошно. Але робити це слід лише після попереднього аналізу кислотності ґрунту. Також слід враховувати ставлення культур у кислотності грунтів, оскільки деяким культурам потрібні кисліші грунту, деяким менше. Особливо акуратно слід застосовувати доломітове борошно під кімнатні рослини, оскільки внесення високих доз без належного контролю – це часта помилка.

Як слід удобрювати землю?

Залежно кислотності землі, вносити доломітове борошно в ґрунт слід у різних пропорціях. Так, у кислий грунт треба додавати близько 600 г на кв. м, у нейтральну – до 500 г на кв. м, у слабокислу – до 350 г на кв. м.

Якщо ви маєте справу з легкими піщаними грунтами, зменшіть цю кількість у 1,5 рази, якщо з важкими глинистими – збільште на 10-15%.

Корисна порада: для підвищення ефективності вапняного борошна постарайтеся розподіляти її по землі як можна рівномірніше. Користування від правильно розсипаного добрива вистачить на 7-10 років.

Засіб покращує структуру землі.

Завдяки її використанню, у ґрунті активно розвиваються корисні мікроорганізми.

Регулярне використання борошна з доломіту служить добривом землі, і наповнюють її калієм, фосфором, азотом. Добрива мінерального виду швидко засвоюються.

Плоди виходять екологічно чистими, оскільки засіб витягує з рослини всі радіонукліди, збагачує грунт магнієм, це сприяє активному фотосинтезу. Мінеральні добрива стануть ефективнішими.

Доломіт руйнує хітиновий шар шкідників і повністю знищує їх.