Гранульоване Доломітове Борошно у м. Львів

 

Якщо вам потрібно замовити гранульоване доломітове борошно для покращення родючості грунту у Львові тоді слід звернути свою увагу на Національного виробника Юган де ви можете знайти велику кількість різноманітних добрив які можуть покращити та зберегти родючі здібності грунту. Гранульоване Доломітове Борошно яке ви можете купити у Національного виробника yugan набагато легше вноситься в грунт а ніж інші добрива та не потребує додаткових витрат.

Доломітове борошно є подрібненим в порошок доломітом. Це мінерал із великим відсотковим вмістом кальцію. Згодом після тривалого використання ґрунту для вирощування плодових культур його хімічні властивості погіршуються, тому потрібно заповнення втрачених елементів. Додавання доломітового борошна дозволяє підтримувати необхідний рівень водню та іонів кальцію штучним чином.

Основні Властивості Доломітового Борошна

Коли вапняне борошно потрапляє у родючий шар ґрунту, воно не тільки нейтралізує його кислотність, але також збагачує корисними для рослин мікро- та макроелементами. Як і коли вносити доломітове борошно? Основна перевага добрива полягає в його універсальності – крім того, що борошно можна вносити у будь-яку пору року, воно допомагає покращити врожайність практично будь-яких культур: ягід, овочів, фруктів, зернових і навіть квітів.

Більше того, добриво вапняним борошном дає однаково позитивний ефект і на городі на свіжому повітрі, і в теплицях або в будинках на підвіконні. Особлива ефективність спостерігається на піщаних грунтах та грунтах з низьким вмістом магнію. На ґрунті з нейтральною кислотністю борошно використовувати не рекомендується, оскільки в цьому випадку воно може лише порушити природний фізико-хімічний баланс.

Розробляючи стратегію того, як застосовувати доломітове борошно, визначають pH грунту. Доцільно її використовувати при pH до 4,5. Визначити кислотність грунту можна одним з декількох народних способів:

  • Оцтом. Помістити в ємність жменю землі, налити трохи оцту. Поява піни означає низьку або нейтральну кислотність.
  • Смородиновим листям. Помістити в скляну банку кілька листів смородини, залити окропом і додати жменю грунту. Почервоніння рідини - знак того, що кислотність підвищена.
  • Виноградним соком. У прозору ємність з соком насипають щіпку грунту. Зміна кольору і поява бульбашок вказує, що кислотність в нормі.

Але найбільш достовірним методом буде вимір, вироблене з використанням лакмусового папірця, яка з високою точністю визначить pH грунту.