Вапно для розкиснення грунту в Вінниці

 

Гранульоване Вапно це -  високоефективне вапнякове добриво яке взаємодіє із грунтовими кислотами і нейтралізує реакцію грунтового середовища. Виглядає як гранули розміром 2 - 5 мм, які виготовляються з карбонату кальцію шляхом його тонкого розмелення. Придназначена для зниження рівня кислотності грунту, а також збагачення її фізичних та плодородних властивостей.

завдяки зручній формі гранульованого вапна він легко вноситься в грунт вручну шляхом розкидання або стандартним розкидачем добрив. Його можна вносити в грунт невеликими дозами щорічно або раз в декілька років в залежності від плодючості грунту та потреби. Складається дане вапно на 95% з CaCO3, а також сполуки кремнію, магнію молібдену і заліза.

Коли потрібно розкислювати грунт?

Розкислювати грунт потрібно навесні перед посадкою або в осінній період - все залежить від обраного складу. Рекомендований період внесення для вапна - осінь. Вапно взагалі є сильною лугом і її не рекомендується вносити навесні. Тут є всі ризики опіку кореневої системи. Крім цього, може помінятися реакція pH з кислою на лужну. В результаті цієї рослини недоотримують багато живильні компоненти. За зиму вапно взаємодіє з ґрунтовим комплексом, в результаті згладжується її агресивне вплив.

Яку функцію виконує гранульоване Вапно?

З часом кислотність ґрунту може значно підвищуватися через внесення мінеральних добрив, великої кількості опадів (відбувається вимивання солей з грунту), а також через розкладання органічного матеріалу що може призвести до зменшення його родючих здібностей. Саме тому важливо доглядати за якістю ґрунту, оскільки з часом властивості родючості грунту будуть зменшуватися щоб цього запобігти слід доглядати за грунтом та своєчасно вносити необхідні добрива які ви можете замовити у Національного виробника yugan з доставкою у Вінницю та по всій території України.

Гранульоване вапно необхідне для розкислення грунту і це дуже важливий процес. Тому що він вимагає точного аналізу грунту, ретельного вибору добрива, правильного його приготування і застосування, а також обліку дозувань і інших рекомендацій. Якщо все зробити правильно, відбудеться оздоровлення грунту, відновлення її кислотності і, як наслідок, підвищення врожайності городніх культур.